Ознаки старіння з’являються дуже швидко і серед усіх місць, де помітити їх можна найперше, виділяють шию. Шкіра в цій зоні тонка, ніжна й майже не має захисту, адже містить менше як жирових, так і сальних залоз. Часто ми просто забуваємо доглядати за шиєю так само, як за обличчям, і через це виникають зморшки, провисання та темні плями. "Ми-Україна" пояснить, як правильно доглядати за шиєю та поділиться кількома доступними способами, які допоможуть зберегти цю область молодою та красивою довше.
Правильний догляд - що потрібно
Багато хто з нас ретельно доглядає за обличчям, однак шкірі на шиї уваги практично не приділяє. Проте дарма, адже саме шия починає старіти швидше за інші ділянки, адже не менше за інші потребує щоденного живлення та зволоження.
Усі креми, сироватки й інші засоби, які ви наносите на обличчя, рекомендовано наносити й на шию, а ще краще - на зону декольте.
Косметологи рекомендують обирати продукти, що містять корисні компоненти, зокрема гіалуронову кислоту, колаген, пептиди чи вітамін С. Основна їх задача - допомагати шкірі залишатися пружною та свіжою.
Наносьте засоби ніжними рухами знизу вгору, щоб не розтягувати тонку шкіру. Такий простий крок у щоденному догляді з часом дасть видимий результат.
Захист від сонця - чому це важливо
Однією з головних причин, які впливають на стан шкіри і провокують передчасне старіння шиї є ультрафіолетові промені. Якщо ви вже звикли користуватися сонцезахисним кремом для обличчя, не забувайте наносити його і на шию. Навіть у похмуру погоду або взимку шкіра потребує захисту від шкідливого впливу сонця. Обирайте крем із SPF щонайменше 30 і не забувайте оновлювати його, якщо довго перебуваєте на вулиці. Такий захист допоможе зберегти шкіру шиї молодою і здоровою довше.
Тонус шкіри - масажі і вправи
Ще один хороший спосіб підтримати молодість шиї - робити легкий масаж і прості вправи для м’язів цієї зони. Щоденний масаж пальцями або за допомогою спеціального ролера покращує кровообіг і допомагає зменшити набряки.
Що ж стосується вправ для цієї зони, то тут підійдуть повільні повороти голови, легке витягування підборіддя вперед або нахили, зміцнюють м’язи і не дають шкірі обвисати.
Головне - не нехтувати таким доглядом і робити це регулярно, хоча б 5–10 хвилин щодня.
Наостанок підсумуємо: шия потребує не менше уваги, аніж інші ділянки нашого тіла. Завдяки регулярному догляду, захисту від сонця, масажам і вправам ви зможете уповільнити старіння і зберегти шкіру шиї гладкою, підтягнутою та доглянутою.
Нагадаємо, як раніше "Ми-Україна" писав про те, як можна за допомогою простих засобів прибрати зморшки на шиї.