Віск чи цукор - що краще обрати для депіляції обличчя

Віск чи цукор - що краще обрати для депіляції обличчя

Волосяний покрив на обличчі - звична справа: від ледь помітного пушка до жорстких і темних волосків. Видаляти їх потрібно делікатно та правильно, адже в протилежному разі наслідки можуть бути малоприємними. На сьогодні методів, які допомагають прибрати волосся на обличчі досить багато. Найпопулярнішими з них є воскова та цукрова депіляція. Обидва спрямовані на видалення волосся з коренем, але мають суттєві відмінності в дії на шкіру, больових відчуттях і результаті. Детальніше про це в "Ми-Україна".


Віск - досить ефективно, проте не для всіх


Воскова депіляція - класичний метод боротьби з небажаним волоссям на обличчі. Теплий віск наноситься на шкіру, після чого він швидко застигає і різко знімається разом із волосками. Насправді цей метод є доволі ефективним, адже шкіра після нього лишається гладкою в середньому 3-4 тижні. Проте для обличчя, де шкіра надчутлива, воскова депіляція може бути вкрай агресивною.

 

 

Якщо говорити про "плюси", то це швидка процедура і передбачає можливість видалення навіть найкоротших волосків. Не менш важливим фактором є й тривалий ефект від процедури.

Що ж стосується "мінусів", то до них можна віднести: 

- ризик подразнення,

- почервоніння,

- алергічні реакції, 

- вросле волосся у разі неправильного догляду після процедури.

М’якше, природніше і ніжніше


Цукрова депіляція, більше відома в народі як "шугаринг" - більш делікатна та природніша у порівнянні з воском. Такий результат досягається за рахунок натуральних компонентів, які більш м'яко діють на шкіру - цукру, лимонного соку та води. 

Цукрову пасту наносять проти росту волосся, а знімають за його напрямком, що значно зменшує ризик як подразнення, так і вростання волосся.

 

 З огляду на ці фактори, шугаринг є більш доречним вибором, якщо йдеться про депіляцію саме обличчя.Він менш болючій за віск та прекрасно підходить людям із чутливою шкірою, що схильна до алергій.

Крім того, після депіляції воском шкіра практично не лущиться, а відновлення проходить швидше.


Що ж обрати? 


Вибір між воском і шугарингом залежить від типу шкіри, больового порогу, попереднього досвіду та навіть сезону. Якщо потрібен швидкий результат і ви добре переносите біль — можна спробувати віск. Якщо ж важлива делікатність і натуральність, краще зупинитися на шугарингу.

У будь-якому випадку перед процедурою важливо провести тест на алергію та дотримуватись простих правил догляду після депіляції — не наносити косметику протягом доби, уникати сонця та механічного тертя.

 


Зауважимо на завершення, що для депіляції обличчя підходять обидва методи, адже вони є ефективними для зон на обличчі. Проте, варто враховувати, що шугаринг зазвичай краще переноситься делікатною шкірою обличчя. Головне - чітко дотримуйтеся інструкції, якщо робите процедуру вдома. Якщо ж вирішили звертатися до майстра - обирайте лише перевірених спеціалістів. 

Нагадаємо, як раніше "Ми-Україна" писав про те, що краще обрати для того, щоб отримати гладеньку шкіру - гоління звичайною бритвою чи все ж віддати перевагу депіляції.

Головне