Варіанти заробітку: ідеї для бізнесу та додаткового прибутку

Варіанти заробітку: ідеї для бізнесу та додаткового прибутку

У сучасному світі будь-хто, при бажанні, має змогу заробити “лишню копійчину”. Можливості відкриваються чи не на кожному кроці, навіть, якщо у вас вже є основна робота. Маючи натхнення та ідеї додаткового заробітку - це може стати вашим надійним кроком до фінансової стабільності або навіть трансформуватися у майбутньому в повноцінний бізнес.

“Ми - Україна” детально розгляне найпопулярніші й перевірені варіанти заробітку, що допоможуть вам впевнено “стояти на ногах”.

 

Фріланс: робота з дому

 

Фріланс став одним із найпоширеніших способів заробітку. Пропонуємо вашій увазі кілька популярних напрямків вільного заробітку:

- Копірайтинг і рерайтинг. Якщо ви вмієте писати статті, блоги чи рекламні тексти, ця пропозиція для вас. Це може стати відмінним джерелом вашого стабільного прибутку. В мережі інтернет існує безліч платформ для виконання завдань поставлених роботодавцями, де ви можете вибрати будь-які вигідні та цікаві для вас пропозиції.

- Графічний дизайн. Вміння розробляти макети та дизайн логотипів, банерів, і іншої графічної продукції є одним з найпоширеніших запитів. Освоївши базові інструменти дизайну, ви можете з легкістю приступати до менш вимогливих завдань, нарощуючи свій “скілл” та в подальшому виконувати завдання, які під силу будуть вам, як професіоналу.

- Програмування. Якщо ви володієте навичками кодування, створення сайтів або мобільних додатків - професія програміста може стати джерелом значного доходу.

 

 

Інтернет-магазини та перепродаж товарів

 

На сьогоднішній день ведення бізнесу онлайн стало доступним чи не кожному. Одним із найприбутковіших видів заробітку є товарний бізнес:

- Дропшипінг. Принципом ведення цієї комерції є продаж товарів, без потреби зберігати їх на складі. Ви розміщуєте пропозицію на торгівельному майданчику, а коли клієнт робить замовлення, постачальник відправляє безпосередньо товар йому, виплачуючи вам різницю вашої власної націнки. Наразі, це один з найактуальніших видів підприємницької діяльності у сфері продажів.

- Продаж унікальних виробів: Якщо ви маєте талант до рукоділля, наприклад, створюєте прикраси, свічки чи біжутерію, їх можна продавати на різних товарних платформах. Більшість людей віддають перевагу товару, який має особливе значення та красу, створену власноруч.

- Перепродаж: Ви можете закуповувати товари на розпродажах або на пряму у постачальників та продавати їх із націнкою через соціальні мережі або різні маркетплейси, яких на даний час можна обрати з десятків варіантів.

 

 

Онлайн-курси та репетиторство

 

Передача власних знань та навичок — це ще один чудовий спосіб заробітку:

- Репетиторство. Викладання іноземних мов, математики, програмування чи інших дисциплін, яким віддають перевагу велика кількість не лише школярів, а й дорослих людей.

- Онлайн-курси. Якщо у вас є експертні знання у будь-якій сфері (спорт, кулінарія, психологія), ви можете з легкістю передавати їх іншим зацікавленим споживачам. Проведення таких занять чи тренінгів може приносити не малий дохід.

 

Заробіток на соціальних мережах

 

Одним з найцікавіших джерелом доходу є соціальні мережі. За допомогою них, як виявляється, ви можете не тільки спілкуватися, а й непогано заробити, маючи до цього хист. 

Блогерство. Заведіть канал на платформі YouTube чи інших майданчиках та створюйте власний, цікавий до перегляду контент. Якщо ж ви побачите зацікавленість у вашій творчості, це дозволить заробити вам на рекламі, партнерських програмах, ба більше, за сумісництвом - продажу власних товарів. 

SMM (Social Media Marketing). Ведення акаунтів бізнесів у соціальних мережах — доволі популярна послуга. Якщо ви маєте досвід та відповідні навички, як створювати приємний та цікавий контент і мати взаємодію з аудиторією - цей напрямок точно для вас!

Монетизація хобі. Маючи фотоапарат та декілька десятків вдалих знімків, ви можете спробувати перепродавати власне “мистецтво” через різні платформи для продажу зображень.

 

Надання послуг

 

Якщо ви не маєте хисту чи просто бажання займатися творчістю чи “жити у комп’ютері” -  є інші способи заробітку, які потребують постійної рухової активності:

Кур'єрські послуги. Запропонуйте, маючи власний транспорт: велосипед, мопед, автомобіль послуги з доставки для малого бізнесу чи за допомогою спеціальних платформ.

Прибирання. Сервіси з клінінгу завжди цікавлять людей, особливо у великих містах.

Догляд за тваринами. Не маючи на те часу, чи з інших причин власники пухнастих наймають працівника для догляду чи вигулу своїх домашніх улюбленців.

Зауважимо, що додатковий прибуток - це можливість не тільки заробити більше грошей, а й шанс розкрити себе з нової сторони, “знайти себе”, набути нових навичок та цікавого досвіду та як приємне - досягти фінансової незалежності. Вибір напрямку залежить від ваших бажань, зацікавлень, ресурсів. Головне — почати з малого і поступово розвиватися.

Раніше "Ми-Україна" писав про те, як правильно потрібно розпоряджатися грошима, аби не лишитися з пустими кишенями. 

Головне