Рослини-енергетичні вампіри: які краще не тримати вдома

Рослини-енергетичні вампіри: які краще не тримати вдома

Кімнатні рослини прикрашають інтер’єр і допомагають очищувати повітря, але не всі з них є безпечними для вашої енергії та самопочуття. Деякі види називають "енергетичними вампірами" через їхній негативний вплив на стан людини.

Які рослини варто уникати вдома — читайте у статті "Ми-Україна". 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТОП-5 кімнатних рослин, які очищують повітря вдома

 

Які рослини не варто тримати вдома

 

Диффенбахія

 

Які рослини небезпечно тримати вдома

 

Ця екзотична рослина привертає увагу своєю красою, але вважається одним із головних енергетичних вампірів. Диффенбахія поглинає енергію простору – як позитивну, так і негативну. Присутність цієї рослини може викликати головний біль, швидку втому і загальне зниження життєвих сил. Якщо ви помічаєте погіршення самопочуття поруч із нею, краще перенести рослину в офіс або позбутися її.

 

Плющ

 

Чим шкідливий плющ

 

Плющ – популярна декоративна рослина, але деякі його сорти настільки токсичні, що небезпечно для людей і домашніх улюбленців. Окрім фізичної шкоди, вважається, що плющ здатний сприяти конфліктам у сім’ї, створюючи напружену атмосферу вдома. Якщо ви відчуваєте дискомфорт поруч із плющем, краще замінити його на менш "агресивну" рослину.

 

Папороть

 

Чим шкідлива папороть вдома

 

Популярність папороті пов’язана з її незвичайною красою, але її також називають енергетичним вампіром. Вважається, що папороть поглинає багато кисню, через що може викликати втому, зниження енергії та навіть запаморочення. Якщо у приміщенні з папороттю ви відчуваєте себе пригніченими, можливо, причина саме в ній.

Чи варто вірити в негативний вплив рослин – питання індивідуальне. Проте, якщо ви почуваєтеся некомфортно поруч із певними видами, краще обрати для дому більш сприятливі рослини, які будуть сприяти затишку та гармонії.

Наприклад, спробуйте облаштувати дім з рослинами, які вміють передбачати зміну погоди своїм виглядом. А щоб кімнатні рослини тішили вас своєю красою якомога довше, дізнайтеся, як правильно підготувати воду для поливу та що робити, якщо кінчики листочків почали жовтіти та сохнути

Головне