Рідина для зняття лаку в побуті: неочікувані способи використання

Рідина для зняття лаку в побуті: неочікувані способи використання

Засіб для зняття лаку є майже в кожній ванній кімнаті. Ми звикли використовувати його лише для очищення нігтів, але насправді він може стати в пригоді й у побуті. У складі таких рідин часто міститься ацетон або етилацетат. Саме ці речовини мають здатність легко розчиняти жир, клей, фарбу та інші складні плями. З огляду на ці так звані "суперздібності", використовувати засіб можна не лише в косметичних цілях. Головне - користуватись ним з обережністю. Як саме і для чого - розповість "Ми-Україна".

Сліди маркерів і чорнил

 

Якщо на пластикових меблях, холодильнику чи склі ви помітили забруднення від маркера чи ручки, візьміть ватний диск, змочіть його рідиною для зняття лаку та обережно протріть забруднене місце. Таким чином плями зникнуть дуже швидко.

Крім того, завдяки такому способу ви зможете також очистити підошву праски або клавіатуру.

Однак зверніть увагу на важливий фактор(!): допускати потрапляння рідини усередину будь-якої техніки категорично не можна. Особливо, якщо це смартфон.

 


Наклейки та клей - просте видалення без "заморочок"


Звичайні наклейки або цінники часто залишають після себе липкі сліди, які потім вкрай складно видаляються простою водою чи іншими хімічними засобами.

В цьому випадку чудово підійде рідина для зняття лаку, адже вона здатна швидко розчинити цей клей.

Що для цього потрібно:

- нанести трохи засобу на серветку;

- прикладіть до липкого місця на кілька секунд,

- легенько протріть забруднене місце.

Після такої процедури слідів не залишиться, а поверхня буде чистою.


Засохлі фарби так лак 


 
Рідина для зняття лаку допоможе прибрати й невеликі плями фарби чи лаку з одягу, взуття або навіть меблів. Це дуже корисно після ремонту чи навіть творчих занять.

Пам'ятайте! Перед застосуванням обов’язково потрібно спробувати цей засіб на маленькій непомітній ділянці. Таким чином ви зможете впевнитись, що матеріал не зазнає пошкоджень.


Цікаве застосування, про яке ви могли не знати


- Полірування металевих предметів. Повернення блиску як прикрасам, так і будь-яким металевим деталям; 

- Очищення скляних поверхонь. Застарілий бруд і сильні забруднення;

- Видалення лаку з меблів. Без зайвого тиску та акуратно.

 

Варто зауважити, що використовувати засіб для зняття лаку НЕ можна на лакованих, пофарбованих, пластикових чи делікатних поверхнях без попереднього тестування.

Крім того, враховуючи різкий запах і наявність летких речовин, працюючи із засобом, потрібно бути максимально обережними й не опускати його потрапляння в очі або на слизові оболонки.

На завершення додамо, що рідина для зняття лаку може стати справжнім помічником під час прибирання. Головне в цій справі - знати межу її застосування і користуватися нею розумно. 

Нагадаємо, як раніше "Ми-Україна" писав про те, які речі більшість з нас забуває почистити та вимити під час прибирання. 

Головне