Помер легендарний гітарист групи АВВА Лассе Велландер

Помер легендарний гітарист групи АВВА Лассе Велландер

На 71-му році життя помер гітарист легендарного шведського гурту ABBA Лассе Велландер. Причиною смерті музиканта стала онкологія.

Про це повідомляє видання Daily Mail. 

“З невимовним сумом ми маємо повідомити, що наш улюблений Лассе заснув. Лассе нещодавно захворів на рак, який швидко поширювався, і вранці у Страсну п’ятницю він помер в оточенні близьких. Ми тебе дуже любимо і сумуємо за тобою”, — йдеться у повідомленні родини Лассе Велландера, оприлюдненому 9 квітня.

Довідка.

Лассе Велландер — шведський музикант і гітарист ABBA працював над найгучнішими хітами культового шведського гурту. Він почав співпрацювати з ABBA в жовтні 1974 року. Першою спільною роботою стали хіти Intermezzo No.1 та Crazy World.

Загалом гітарист взяв участь у запису 24 пісень і всіх восьми альбомів гурту. Також він разом із зірковим гуртом брав участь у аншлагових гастролях у 1975, 1977, 1979 та 1980 роках.

Після розпаду гурту у 1982 році Лассе Велландер співпрацював із іншими шведськими артистами. Крім того, у 2008 році гітариста залучили до запису саундтреків до фільму «Mamma Mia!».

Крім того, у 1981 році шведський музикант випустив сольний альбом, а загалом за музичну кар'єру він спродюсував і випустив ще 11 альбомів.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, на війні загинув диригент Київської опери Костянтин Старовицький.

Головне