Король Чарльз дозволив туристам відвідувати замок Балморал: скільки коштує квиток

Король Чарльз дозволив туристам відвідувати замок Балморал: скільки коштує квиток

Вперше в історії, туристи отримають можливість відвідати покої замку Балморал в Абердинширі, Шотландія, який протягом 170 років був одним з улюблених місць відпочинку королівської родини.

Про це пише The Sun.

Король Чарльз надав дозвіл на це, щоб розширити публічний доступ до королівських будинків та збільшити доходи королівського двору. Раніше, гостям за плату було дозволено відвідати лише танцювальну залу, коли королівська родина була відсутня.

Тепер з квітня гості матимуть можливість відвідати кілька кімнат у замку, які використовуються членами королівської родини, зокрема величностями королем і королевою. Серед доступних кімнат може бути вітальня, де покійна королева Єлизавета II приймала гостей. Там вона востаннє приймала екс-прем'єр-міністерку Ліз Трасс, проте спальні залишаться закритими для публіки.

Вхід на територію замку буде обмежений до 40 осіб щодня, а вартість квитка складатиме 100 фунтів за звичайний тур і 150 фунтів за тур з післяобіднім чаєм.

Балморал став особливо важливим місцем після смерті королеви Єлизавети II у вересні 2022 року, коли вона перебувала у замку після святкування свого 70-річчя на престолі у червні того ж року.

Нагадаємо, 18 березня низка ЗМІ поширила інформацію про смерть короля Великої Британії Чарльза ІІІ. Однак згодом зʼясувалося, що інформація про нібито смерть монарха відсутня на сайті Букінгемського палацу, що свідчило про її фейковість. За деякий час на повідомлення про смерть монарха відреагували у посольстві Великої Британії в Україні. У дипвідомстві наголосили, що новина про смерть короля Великої Британії є фейком.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, в Альпах розбився гелікоптер з туристами.

Головне