Одним із сучасних засобів, який полегшує домашній побут є меламінова губка. Її використання стрімко набирає обертів в багатьох сферах, адже вона здатна досить легко справлятися з різними видами забруднень без додавання хімії. Зовні - це звичайна губка, проте в реальності є потужним засобом, який завдяки своїй абразивній структурі буквально "стирає" бруд із різних поверхонь. Детальніше про те, як правильно користуватися меламіновою губкою та для чищення яких поверхонь вона підійде, розповість "Ми-Україна".
Що можна чистити "чудо-засобом"
Меламінова губка сьогодні вважається ідеальним "інструментом"для очищення як твердих, так і гладких поверхонь. Вона здатна чудово справлятися з більшістю видами побутових забруднень, особливо в місцях, в яких звичайні магазинні хімічні чи навіть домашні натуральні засоби не справляються.
Декілька прикладів застосування:
- сліди від маркерів, ручок і олівців на стінах, меблях, підлозі,
- брудні вимикачі та розетки,
- плями на швах плитки,
- жовтизна та наліт на пластикових підвіконнях та вікнах,
- відбитки пальців та жир на кухонних фасадах,
- очищення білої підошви,
- накип та іржа на сантехніці,
- плями на плиті, духовці, мікрохвильовці.
Що стосується використання, то насправді воно є дуже простим: просто змочіть губку водою, легенько відтисніть зайву вологу і потріть забруднене місце. Жодних миючих засобів при цьому додавати не потрібно. Засіб працює самостійно за рахунок власної абразивної текстури.
Важливі застереження
Попри відому вже багатьом ефективність меламінової губки, її все ж варто використовувати з обережністю. Вона має абразивну текстуру, ніби у м'якого наждачного паперу, тож може лишати по собі мікроподряпини. Особливо це стосується делікатних поверхонь. Зокрема, йдеться про такі:
- полірована поверхня (лаковані, глянцеві);
- скло з антибліковим або дзеркальним покриттям;
- екрани телевізорів, ноутбуків, смартфонів;
- поверхні з делікатним покриттям (дерево, шкіра).
До всього варто не забувати й про те, що меламінова губка є витратним матеріалом, який досить швидко зношується, особливо, якщо його активно використовувати.
У підсумку підкреслимо, що меламінова губка є досить потужним засобом у боротьбі з різними видами забруднень, з якими вона прекрасно справляється навіть без додавання хімії. При всьому не рекомендується використовувати засіб на делікатних поверхнях, адже в цьому випадку він може лише нашкодити та подряпати виріб.
Раніше "Ми-Україна" писав про те, що категорично не рекомендується відчищати меламіновою губкою, адже вона може не допомогти, а, навпаки, нашкодити.