Китай погодив поступове надання певної летальної зброї росії, – “злиті” дані Пентагону

Так звані “секретні документи” Пентагону свідчать про те, що КНР погодила передачу зброї рф ще на початку поточного року. Йдеться про певне летальне озброєння, яке Китай планував замаскувати під цивільні об’єкти.

Про це пише WP із посилання на “злиті” дані американського Міноборони.

Як свідчать дані звіту, на які спирається видання, розвідники зі США перехопили повідомлення російської Служби зовнішньої розвідки. У ньому йшлося про те, що Центральна військова комісія КНР “схвалила додаткові поставки” зброї Москві.

Щоб про передачу зброї ніхто не дізнався Китай начебто планував замаскувати озброєння під товари цивільного призначення. Про яку летальну зброю йдеться в документах не уточнюється.

“Пекін планував замаскувати озброєння під цивільні товари. Служба зовнішньої розвідки росії вважала, що домовилася з Китаєм про поставки”, – вказано у тексті матеріалу.

WP пише, що авторство звіту належить Офісу директора національної розвідки (ODNI) США. На документі був гриф “цілком таємно” і стояла дата 23 лютого 2023 року.

Нагадаємо, правдивість “секретних” документів “злитих” у мережу не підтверджена. Наразі тривають перевірки Пентагону.

Головне управління розвідки України допускає, що подібні спецоперації може проводити російська сторона, яка намагається розповсюджувати фейки і сіяти недовіру.

Як писав “Ми-Україна” раніше, близько 77 500 воєнних злочинів скоїла російська федерація від початку повномасштабного вторгнення в Україну. Йдеться про офіційно задокументовані випадки.

Головне

Міністр оборони Естонії Ханно Певкур у вівторок, 3 жовтня, перебуває з офіційним візитом в Україні. Напередодні він зустрічався з президентом Володимиром Зеленським, сьогоднішній день – розпочав із відвідання Київщини. Зустріч…

Минулої доби, 2 жовтня, загальні бойові втрати ворога у війні проти України збільшились на ще 360 загарбників. Наші оборонці за учорашній день також знищили 15 танків, вісім бойових броньованих машин, 40…