Кількість ракетоносіїв у Чорному морі зменшилася, але загроза удару дуже висока, – Гуменюк

Кількість ракетоносіїв у Чорному морі

Кількість ракетоносіїв у Чорному морі зменшилася до трьох одиниць, але загроза удару дуже висока

Про це в ефірі “Ми-Україна” заявила керівниця прес-центру сил охорони та оборони ОК “Південь”.

“Наразі у Чорному морі перебуває корабельне угруповання у кількості 15 кораблів, але ракетоносіїв серед них три – один надводний, два підводних. Кількість ракетоносії зменшилась, але загроза залишилася. Наразі ми можемо говорити про ймовірний максимальний залп у 16 “калібрів”. Коли виводилися всі п’ять ракетоносіїв, то максимальний залп складав 32. Наразі треба усвідомлювати, що наявність ракетоносіїв у Чорному морі на бойовому чергуванні – це безпосередня загроза, адже пуск ракет може відбутися будь-якої миті і вони готові до цього використання”, – зазначила вона.

Нагадаємо, українські військові за день знищили літак Су-25 та ударний гелікоптер Мі-24, а також сім безпілотників російських військ.

“Наші захисники збили ворожий штурмовик Су-25, вертоліт Мі-24 та 7 БпЛА (1 – типу “Суперкам”, 2 – “Орлан” та 4 – “Ланцет”)”, – йдеться у повідомленні Генштабу ЗСУ.

Крім того, авіація Сил оборони за минулу добу завдала 13 ударів по районах зосередження особового складу та військової техніки окупантів. Підрозділи ракетних військ та артилерії вразили 6 районів зосередження противника та його боєприпасів.

Як повідомляв “Ми-Україна” раніше, кількість загиблих у Запоріжжі внаслідок удару по п’ятиповерхівці 2 березня збільшилась до чотирьох осіб.

Також повідомляється, що уламками та вибуховою хвилею пошкоджено багатоповерхівки, розташовані поряд, а також автотранспорт місцевих мешканців. Наразі пошуково-рятувальна операція триває.

Головне

Угорський голова Міністерства закордонних справ Петер Сіярто укотре заявив про необхідність припинення вогню в Україні та негайні переговори про встановлення миру. У коментарі AP він пояснив, що його заклик щодо…

Генеральний штаб Північної Македонії висловився на підтримку рішення щодо передачі Україні ударних гвинтокрилів. Йдеться про вертольоти Мі-24, які неофіційно називають “Крокодилами”. Тепер це рішення має розглянути уряд країни. Це відбудеться…