Instagram влітку готується запустити конкурента Twitter, – ЗМІ

Instagram планує запустити конкурента Twitter. Наразі компанія тестує додаток, до чого залучили знаменитостей та інфлюенсерів. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на власні джерела.

За попередніми даними, це буде текстовий додаток. Він не буде пов’язаний з Instagram, однак користувачі все ж зможуть об’єднувати свої акаунти.

Запустити конкурента Twitter можуть вже у червні. 

Викладачка соціального маркетингу та маркетингу впливу у Каліфорнійському університеті Лії Хаберман вважає, що Meta, яка володіє Instagram, може випередити задум Ілона Маска перетворити Twitter на “додаток для всього”, з великою кількістю функцій, крім інформаційних постів. 

“Ми знаємо, що Meta любить пробувати та відтворювати функції з інших додатків і інструментів сторонніх розробників на основі того, що вони очікують буде популярним серед користувачів… Виходячи з досвіду запозичення Meta у інших платформ, імовірно, що вони досягнуть цього першими (створять “додаток для всього), об’єднавши весь свій досвід”, – зазначила Хаберман.

Крім того Хаберман показала, який вигляд може мати нова соцмережа.

Як повідомляли “Ми-Україна”, американський мільярдер та винахідник Ілон Маск знайшов нового гендиректора соціальної мережі Twitter, якою він володіє. Cоцмережу очолить Лінда Яккаріно. Раніше вона очолювала відділ реклами та партнерства американської медіакорпорації NBCUniversal.

Головне

Міністр оборони Естонії Ханно Певкур у вівторок, 3 жовтня, перебуває з офіційним візитом в Україні. Напередодні він зустрічався з президентом Володимиром Зеленським, сьогоднішній день – розпочав із відвідання Київщини. Зустріч…

Минулої доби, 2 жовтня, загальні бойові втрати ворога у війні проти України збільшились на ще 360 загарбників. Наші оборонці за учорашній день також знищили 15 танків, вісім бойових броньованих машин, 40…