Гуменюк: Ракетна небезпека залишається доволі високою

Гуменюк: Ракетна небезпека залишається доволі високою

Ракетна небезпека залишається високою. Ракетоносій з восьми "Калібрами", який через шторм повернувся у пункт базування, може будь-якої миті вийти у море. Про це розповіла речниця ОК "Південь" Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону Єдині новини на каналі "Ми-Україна".

"Море штормить, посилюється вітер, тому, вочевидь, вони намагаються сховатися в пункті базування, перечекавши шторм. Але наразі шторми не такі потужні. 2-3-4 бали це не є критичним для кораблів такого класу. Тому протягом двох-трьох годин корабель може повернутися на чергування. Тож втрачати пильність не варто", - зазначила Гуменюк.

Також вона додала, що комплексний ракетний удар поки неможливий.

"Надводний ракетоносій споряджений восьми "Калібрами" і готовий знов повернутися у відкрите море. Таким чином ми оцінюємо ракетну небезпеку, як доволі високу, тому що пам'ятаємо, вони, гіпотетично, можуть стартувати ракети у пункті базування, хоча це порушення заходів безпеки. Але ворог, в принципі, не дотримується правил ведення війни, у тому числі для свого особового складу. Активності ворожої авіації наразі не спостерігається, тому про комплексний ракетний удар поки що не йдеться", - наголосила речниця ОК "Південь".

Нагадаємо, у четвер, 9 березня, росія здійснила черговий ракетний удар по Україні. Окупанти змінили свою тактику - цього разу атака була комбінованою, з застосуванням відразу декількох видів зброї. Зокрема, по Києву рф вдарила "Кинджалами".

Як повідомляли "Ми-Україна", речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат розповів, що cистема ППО Patriot, яка найближчим часом повинна прибути в Україну, зможе збивати не лише балістичні ракети, але і авіацію росіян.

Головне