Знищено сотні окупантів та багато техніки: Юсов про успіхи рейду РДК та ЛСР в росії

Знищено сотні окупантів та багато техніки: Юсов про успіхи рейду РДК та ЛСР в росії

В росії триває військова визвольна спецоперація російських добровольців - бійців Легіону "Свобода Росії", РДК та "Сибірського батальйону" і вона має успіх. На цьому в ефірі "Ми-Україна" наголосив представник української воєнної розвідки Андоій Юсов.

"Глобальні плани російської збройної опозиції - це звільнення росії від путінської диктатури і від тирана та узурпатора. Якщо говорити про дану конкретну операцію, вона триває, істерика російських пропагандистів, істерика особисто людини, схожої на Путіна та "рота Кремля" Пєскова – яскраве тому підтвердження. Ті дані, які є і в міжнародних ЗМІ, вказують на те, що це дуже вдала операція, і з точки зору прориву кордону, факт якого відбувся. Виконані вже низка поставлених цілей, ліквідовані сотні окупантів, понад 600 вбитими та ще більше пораненими, знищено багато техніки", – зазначив він.

На сьогодні російські добровольці утримують під своїм контролем кілька сіл у Бєлгородській та Курській областях. Вони продовжують здійснювати штурми та влаштовувати засідки для солдатів армії рф. 

Нагадаємо, гучним ранки залишається і для жителів російського Бєлгорода. Так 21 березня вони прокинулись від сирен повітряної тривоги та вибухів, у місті пошкоджено будинки, автомобілі та місцеву спортивну арену. Вороже Міноборони відзвітувало про нібито понад 10 битих снарядів РЗСВ, заявляє, що "спробу було припинено".

Як писав "Ми-Україна" раніше, 18 березня Легіон "Свобода росії” оприлюднив втрати російської армії за тиждень повстань

Головне