Законопроєкт про мобілізацію: кількість правок ще невідома, "проблемні" питання обговорюються

Законопроєкт про мобілізацію: кількість правок ще невідома,

Наразі загальна кількість правок щодо нового законопроєкту з мобілізації ще невідома, а "проблемні" питання досі обговорюються.

Про це повідомила заступниця голови Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики Олена Мошенець в ефірі національного марафону "Єдині новини" на телеканалі "Ми-Україна". За її словами, кількість правок стане відома лише 21-22 лютого, а наразі їх досі подають на опрацювання.

"Вже деякі члени Комітету говорили, що таких правок понад тисяча. Насправді мені здається, що ця цифра може зрости ще в півтора-два рази. Хоча я не можу бути точною, адже все залежить від самих депутатів. Поки що більше інформації немає. Ті "проблемні" питання, які обговорювались раніше, це і питання доглядачів людей з інвалідністю, і електронного кабінету, і чітких термінів демобілізації, і питання, які стосуються аспірантів контрактної форми навчання і так далі – вони так само обговорюються", - розповіла Мошенець.

Вона розповіла, що її колеги, які подавали правки, також "ходять" навколо цих ключових питань. Після завершення прийому правок секретаріат Комітету з нацбезпеки мають звести всі ці правки, потім треба буде очікувати на засідання комітету, яке буде, ймовірно, досить тривалим, оскільки кожну правку потрібно буде детально обговорити. 

"Передбачаю, що якийсь час піде на те, щоб ці правки уважно розглянути. І сподіваюсь, що в результаті ми до другого читання в залі отримаємо законопроєкт, який дійсно буде справедливим до усіх категорій населення, до усіх українців", - додала заступниця голови Комітету.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, міністр юстиції Денис Малюська розповів про мобілізацію в'язнів. Він вважає, якщо людям ризиковано давати зброю, то можна "дати лопату".

Головне