Ворог почав обережніше використовувати артилерію, - Бородін

Ворог почав обережніше використовувати артилерію, - Бородін

На Бахмутському напрямку тактика російських окупаційних війська залишається незмінною, проте зафіксоване більше обережне застосування артилерії. Про це в ефірі "Ми-Україна" розповів пресофіцер 3-ї окремої штурмової бригади Олександр Бородін. 

За його словами, попри наміри зекономити снаряди, масштаби обстрілів залишаються такими, як і були раніше.

"Вони стали значно обережніші у використанні своєї артилерії. Тобто вони більше не гатять по квадратам, не насипають по місцевості, коли не мають даних розвідки на вдачу. Вони більше починають працювати, виходячи з розвідки та аеророзвідки, більш точно. Відчутно, що у них, порівняно з тим, як було, стоїть задача економити. Проте, сказати, що обстрілів стало значно менше, ми не можемо", - зазначив він.

Росіяни продовжують спроби повернути собі відбиті ЗСУ оборонні позиції під Кліщіївкою та Андріївкою.

"В цілому це вже давно відбувається, тому ми непогано закріплені, відбиваємо їх атаки. Робота важка, але стабільна. У ворога дуже погані оборонні позиції, він намагається повернути зараз те, що було на залізничній колії, але в нього поки що нічого не виходить", - розповів Бородін. 

Нагадаємо, офіцер пресслужби 26 артилерійської бригади ім. Романа Дашкевича Олег Калашніков розповів, що ЗСУ мають успіхи на південному фланзі Бахмутського напрямку. Він наголосив, що просування Силам оборони України дається важко через щільне мінування та застосування ворогом дронів.

Як писав "Ми-Україна" раніше, на Куп'янському напрямку росіяни продовжують зазнавати величезних втрат, але попри це кидають в атаки штурмові загони, намагаючись витіснити українське військо із зайнятих позицій. Лише минулої доби, 4 листопада, армія рф позбулась на вказаному відтинку фронту понад 200 бійців та 25 одиниць військової техніки.

Головне

Міністерство енергетики України звернулося до Міжнародного агентства з атомної енергії з закликом пришвидшити розгортання місій МАГАТЕ на критичних для українських АЕС підстанціях.