Волошин розповів про ситуацію на Харківщині: Росіяни знищують Вовчанськ "Сонцепьоками"

Волошин розповів про ситуацію на Харківщині: Росіяни знищують Вовчанськ

Російські окупанти не полишають спроби закріпитися на Харківщині. Зокрема загарбники намагаються взяти під контроль Вовчанськ та знищують місто "Сонцепьоками". Про це в ефірі "Ми-Україна" розповів речник ОСУВ "Хортиця" Назар Волошин. 

За його даними, від початку доби окупанти вже скинули 17 авіабомб на Липці, Нескучне та Вовчанськ. А останній також атакували термобаричними боєприпасами з ТОС-2 "Сонцепьок".

"Протягом доби на харківському напрямку вже відбулося 10 бойових зіткнень. Підрозділи наші укріплюють оборону, тримають російських загарбників під вогневим контролем. Наразі ворог атакує Харківщину, яка потерпає від ракетних та авіаційних ударів російських терористів, зокрема, керованими авіабомбами…

Кількість боєзіткнень від початку доби тут зросла до 4. На даний час тривають бої в районі Липців, окупанти там використали сім КАБів, та бої тривають в районі Стариці. Ще чотири КАБи ворог скинув на селище Нескучне. І шість авіабомб скинув якраз на Вовчанськ від початку цієї доби", - зазначив Волошин.

І додав: "Окупаційна армія намагається продовжувати штурмувати місто Вовчанськ, не полишає спроб закріпитися в місті піхотними підрозділами, для того, щоб перевести у вуличні бої. Більшу частину міста контролюють українські Сили оборони, а наземні штурми ворог поєднує якраз з авіаційними ударами, щоб досягти успіху".

Як повідомляли "Ми-Україна", Збройні сили України змогли стабілізувати ситуацію на Харківському напрямку, стримавши наступ окупантів.

Головне