Волошин: Росіяни мають перевагу у живій силі і бронетехніці, тож намагаються виснажити нашу армію

Волошин: Росіяни мають перевагу у живій силі і бронетехніці, тож намагаються виснажити нашу армію

Російські окупанти намагаються виснажити українську армію і використовують для цього значну кількість артилерії. Про це в ефірі "Ми-Україна" розповів речник ОСУВ "Хортиця" Назар Волошин.

"На лінії фронту відбуваються не просто дрібні зіткнення. Ворог намагається виснажити українську армію. Він користується перевагою у живій силі і бронетехніці. Окупанти ведуть бої, при цьому вони намагаються прорватися по всій лінії бойового зіткнення, навіть не на окремих ділянках", - повідомив Волошин.

Водночас він додав, що нині спостерігається погіршення ситуації на східному фронті.

"На східному фронті обстановка останніми днями дещо загострилася. І це пов'язано з діями противника, активізацією наступальних дій противника, зокрема після проведення у російській федерації президентських виборів. Тому що ворожа армія останнім часом не полишає спроб штурмувати позиції наших захисників, використовуючи при цьому всі види озброєння: артилерію, танки, різного типу літальні безпілотні апарати. Також останнім часом досить активізувалася авіація для нанесення ударів керованими авіаційними бомбами. Ну і звичайно ворог намагається досягти своєї незмінної мети - вийти на адміністративні кордони Донецької області", - зазначив речник ОСУВ "Хортиця".

Як повідомляли "Ми-Україна", російські окупанти здійснили удар по Донеччині. Загарбники скинули КАБ-500 на Очеретине та влучили у п'ятиповерховий будинок. 

Головне