Випускників російського ГРУ відправляють на Сумщину, щоб провести диверсії в якості іспиту

Випускників російського ГРУ відправляють на Сумщину, щоб провести диверсії в якості іспиту

Випускників російського Головного розвідувального управління відправляють на Сумщину, щоб провести диверсії в якості іспиту.

Про це заявив керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко в ефірі "Ми-Україна".

"Ворог часто намагається проникати і вчиняти замах на наше військово-політичне керівництво. Неодноразово були офіційні повідомлення про це. Вони проводять диверсійні дії. Зараз є інформація,  що планується випуск студентів ГШ – розвідки воєнної російської. Їх на фінальний іспит – фінальна задача - відправитися у Сумську область. Перевірити, як вони можуть діяти в умовах диверсійної діяльності роботи, відпрацювати по військових і якщо не побачать військових, то хоча б по працівниках лісового господарства, по будь-кому. Це задачі, які ставляться на стадії випуску із вишів", - сказав він.

За його словами, росіян готують з метою досвіду набуття навичок ведення диверсійних дій в Україні. Це означає, що їх цілеспрямовано готують до бойових дій на території України, а не Малі.

"Цьому всьому потрібно протидіяти. Я думаю, що наші відповідні органи не будуть просто так за цим спостерігати і теж будуть наносити такі удари у відповідь", - додав Мусієнко.

Нагадаємо, диверсійно-розвідувальні групи російської федерації активізували свою роботу у Сумській області. Також активність ворожих угруповань спостерігається і на Харківщині.

Як писав "Ми-Україна" раніше, у Бердянську на Запоріжжі росіяни агітують студентів вступати до лав армії рф.

Головне