Для того, щоб вразити ціль ворога дроном необхідна попередня підготовка. Про те як відрізняється підготовка дронових атак від інших видів ураження російського ворога розповів в ефірі телеканалу “Ми-Україна” старший солдат, технік РУБпАК “Прайм” 5-го прикордонного загону Андрій Буньо.
“Це робота не однією людини, тут треба відмітити високий рівень наших пілотів, які навчилися маневрувати в складних місцевостях”, - заявив Буньо.
За його словами, це систематизована робота людей, які координують пілотів безпілотників.
“За цією працею стоїть не один десяток людей, які об’єднуються у велику “машину”, - наголосив військовий.
Буньо зауважив, що від моменту виявлення цілі, до моменту ураження має бути дуже короткий термін.
“І це все має бути систематизовано”, - додав він.
Буньо сказав, що робота з дронами ведеться цілодобово.
“Якщо раніше противник використовував і поодиноку тактику - одна-дві людини, то зараз - це мотонаступи у більшості. Плюс ворог попередньо хоче знищити позиції нашої піхоти”, - зауважив військовий.
За його словами, у Сил оборони в пріоритеті захист та підтримка власних піхотинців, для унеможливлення просування противника.
“І це робота не однієї людини. Це робота пов’язана із підготовкою інженерно-технічних робіт, переоснащення дронів, переоснащення боєприпасів - це все тягне за собою великий фінансовий ресурс і великий ресурс людський”, - резюмував Буньо.
Як писав "Ми-Україна" раніше, росіяни у ніч на 16 травня завдали ударів по Одеському та Білгород-Дністровському районах Одещини із застосуванням дронів-камікадзе.