Відсутність підтримки та любов до ризику: експертка пояснила, як виникає ігроманія

Відсутність підтримки та любов до ризику: експертка пояснила, як виникає ігроманія

Докторка медичних наук, професорка, психотерапевтка Ціра Абдряхімова розповіла, який тип людей найбільш схильний до ігроманії.

Як зазначила експертка в інтерв'ю "Ми-Україна", найчастіше ігроманами стають люди, які схильні до ризикованої поведінки.

"Ігроманами найчастіше стають люди, у яких є схильність до ризикованої поведінки. Ще велике значення має, звичайно, рівень емоційної зрілості, соціальної відповідальності, які вже не залежать від нашої генетики. Це залежить від тих умов, в яких ми виховуємося…" - зазначила експертка.

Водночас вона пояснила, що усі залежні форми поведінки це емоційна дисфункція та проблеми з підтримкою людини у суспільстві. 

"Практично всі залежні форми поведінки - це, в першу чергу, емоційна дисфункція, в першу чергу, конфлікт з собою, відсутність підтримки в сімейній системі, відсутність підтримки в системі, де ми вчимося, де ми працюємо, де ми функціонуємо", - пояснила професорка.

Як повідомляли "Ми-Україна", командири російських мотострілецьких підрозділів постачали своїм підлеглим наркотичні та психотропні речовини, зокрема промедол - заборонений у росії наркотичний анальгетик, подібний за своїми властивостями до морфію.

Головне