Відключення світла на Херсонщині пов'язані лише з обстрілами, з водою ситуація складніша, - ОВА 

Відключення світла на Херсонщині пов'язані лише з обстрілами, з водою ситуація складніша, - ОВА 

Ситуація з електропостачання на Харківщині стабільна, область вкладається в ліміти і світа немає лише там, де були обстріли. Про це в ефірі "Ми-Україна" розповів керівник пресофісу Херсонської ОВА Олександр Толоконніков.

Він додав, що навіть на територіях, які зазнали ворожих атак, енергетикам оперативно вдається налагодити постачання.

Щодо ситуації з водопостачанням, Толоконніков зазначив, що вона є більш складною.

"По воді - вона є в Херсоні, щодо інших населених пунктів - от ми сьогодні були в Калинівському, де встановили за допомогою донорів водонапірну вежу Там 70% села нарешті з водою, а згодом буде і 100%. Подібні проєкти є в різних населених пунктах. Вода, особливо після підриву Каховської ГЕС, це дуже важлива складова. Або якщо десь не вистачає - ми підвозимо. Особливо в прибережні райони, де немає світла і немає можливості качати воду зі сверловин. Там або подається вода за допомогою мотопомп, або підвозиться вода", - підсумував він.

Протягом минулої доби Херсонська область зазнала інтенсивних обстрілів та авіаударів з боку російських військових. Під ворожим вогнем опинилися численні населені пункти, серед яких - Михайлівка, Тягинка, Янтарне, Станіслав, Вірівка, Широка Балка, Львове, Ольгівка, Антонівка, Садове, Херсон та інші. Було пошкоджено багатоповерховий та сім приватних будинків, а також територію навчального закладу, заводу та ферми. Крім того, постраждали гаражі та приватні автомобілі місцевих жителів. Внаслідок російської агресії дві людини отримали поранення різного ступеню тяжкості. 

Як писав "Ми-Україна" раніше, цієї ночі Львівщина зазнала ворожої повітряної атаки, внаслідок якої зафіксовано влучання та поранено двох людей. Руйнувань зазнала багатоповерхівка та Науково-дослідницький інститут.

 

 

 

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.