В Харкові діють графіки відключення, метро працює, - Терехов

В Харкові діють графіки відключення, метро працює, - Терехов

Ситуація в Харкові лишається дуже складною. Після щоденних ворожих обстрілів в обласному центрі введені в дію графіки відключення світла для житлових будинків, частина виробництв фактично не працює. Про це в ефірі "Ми-Україна" розповів харківський міський голова Ігор Терехов.

"Що стосується транспорту, то нам вдалося заживити метрополітен і він працює. Інтервали між потягами приблизно 20 хвилин, бо сьогодні вихідний. Крім цього, декілька тролейбусних маршрутів працюють і довозять мешканців до станцій метро. Працює наземний транспорт, маю на увазі муніципальні автобуси, які працюють весь день", - зазначив він. 

Терехов розповів, що ризиків виникнення дефіциту пального чи продуктів у місті немає. 

"Дефіциту немає і не станеться. Немає жодної загрози, працюють крамниці, супермаркети, продовольчі і непродовольчі ринки. Є генератори. Аптеки, магазини, автозаправні станції - все це працює", - зауважив він.

Нагадаємо, напередодні, 5 квітня, у Харкові знову зупиняв роботу метрополітен. Попередня зупинка головною транспортної артерії міста сталась 22 березня, причиною послужив масований обстріл енергетичної інфраструктури обласного центру. Заживити меро після нього вдалось лише 25 числа. 

Як писав "Ми-Україна" раніше, цієї ночі військовослужбовці рф атакували мирні українські міста та села, запустивши по них 32 "шахеди" та шість одиниць ракетного озброєння - три С-300, два Х-101/Х-555 та один "Калібр". Однією з цілей ворога став Харків - у місті "прильотами" пошкоджено дев’ять житлових будинків, адміністративну будівлю, дитсадок, кафе, автомийку, СТО, приміщення магазину АЗС, будівлі гуртожитків, легкові та вантажні автомобілі. Станом на цю годину відомо про сімох загиблих.

 

Головне