Україна представить дорожню карту для початку переговорів про вступ до ЄС до кінця року - Стефанішина

Україна представить дорожню карту для початку переговорів про вступ до ЄС до кінця року - Стефанішина

До кінця нинішнього року Україна оприлюднить покрокову стратегію, яка стане основою для початку переговорного процесу щодо членства в Євросоюзі. Про це в коментарі "Ми-Україна" повідомила віцепрем'єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина.

За її словами, українська сторона вже виконала всі необхідні політичні умови для початку переговорного процесу. Наступним кроком буде робота над відкриттям переговорів по фундаментальному блоку, який охоплює такі цінності, як верховенство права та демократичні реформи.

"Для того, щоб відкрити переговори по цьому напрямку, Україна має представити дорожню карту утвердження верховенства права і це буде вже стратегічний план, і ви його побачите вже цього року. Це достатньо важкий і кропіткий процес - мова йде про те, що Україна має впровадити більше 30 000 різних регулювань. Це буде певним землетрусом всередині української економіки, але безумовно важливим процесом, який матиме тільки позитивний вплив на громадян", - додала вона.

Нагадаємо, під час виступу на церемонії відкриття Ukraine Recovery Conference 2024 в Берліні Володимир Зеленський заявив, що наша держава виконала усі вимоги, аби почати переговори про членство у Євросоюзі.

Як писав "Ми-Україна" раніше, угорський міністр закордонних справ Петер Сіярто пояснив, чому Угорщина вирішила зняти вето на початок переговорів України про вступ до ЄС.

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.