Україна має можливість протидіяти російським ІПСО, - Подоляк

Україна має можливість протидіяти російським ІПСО, - Подоляк

Україна має можливість протидіяти російським інформаційно-психологічним операціям (ІПСО) як всередині країни, так і в росії.

Про це заявив радник голови Офісу президента Михайло Подоляк в ефірі "Ми-Україна".

За його словами, різні інституції України відпрацьовують як контрзаходи, так і превентивно зупиняють російські спроби дестабілізувати ситуацію в нашій країні.

"Я маю на увазі і контррозвідку, і ССО, які відпрацьовують контрзаходи, щоб зменшити впливи тих чи інших публікацій в соцмережах чи на інших майданчиках. Є можливості проводити контрзаходи і на території росії, відволікати увагу. Знову ж таки є можливості у нас превентивно все зупиняти. Але я не буду говорити про апаратні методи, якими будуть користуватися наші інституції", - сказав Подоляк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Завдяки Заходу чи залежно від нього: скільки ще триватиме війна з росією

Нагадаємо, ворожі Telegram-канали поширюють відео з вигаданою вуличною рекламою в Нью-Йорку, яка нібито закликає віддавати підтримку Ізраїлю, а не Україні.

У відеокліпі демонструється цифровий білборд, на якому фраза "разом з Україною" змінюється на текст "разом з Іраїлем", а кольори українського прапора перетворюються на кольори ізраїльського прапора. Це є фейком рф.

Рекламна компанія Clear Channel Outdoors, власник цифрового білборда, підтвердила, що реклама, показана на відео, ніколи не відображалася на цьому білборді.

Як інформував "Ми-Україна" раніше, на війні загинув грузинський доброволець Ніка Геленідзе.

Головне