Угорщина не блокуватиме процес щодо членства України в ЄС, але потрібна допомога Єврокомісії - Стефанішина

Угорщина не блокуватиме процес щодо членства України в ЄС, але потрібна допомога Єврокомісії - Стефанішина

Віцепрем'єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина заявила, що Угорщина не перешкоджатиме вступу України в ЄС, але для успішного проходження цього процесу необхідна підтримка Єврокомісії. Про це вона сказала в коментарі “Ми-Україна”.

Вона наголосила на необхідності допомоги від Єврокомісії для вирішення важливих питань, зокрема фінансування військової підтримки, санкційної політики та фінансової допомоги Україні. Всі ці рішення потребують консенсусу держав-членів ЄС та активної підтримки нової Єврокомісії та комісарів.

“Ми маємо розуміти, що перелік питань нашого порядку денного набагато ширший і тут нам потрібна буде більш активна адвокація нової Єврокомісії і нових комісарів по відповідних напрямках”, - сказала Стефанішина.

Як писали "Ми-Україна" раніше, Віцеспікерка Верховної Ради Олена Кондратюк повідомила про перший візит голови Сейму Польщі Шимон Головня до Києва. Візит розпочався з вшанування пам'яті та покладання квітів до Стіни пам'яті біля Михайлівської площі.

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.