Активні удари Сил оборони України по ворожих тилах та логістичних вузлах дають відчутні результати на фронті.
Про це розповів полковник, речник сили оброни півдня України Владислав Волошин в ефірі “Ми – Україна”.
За словами Волошина, російські окупаційні війська досі не можуть повністю оговтатися від українських далекобійних атак і змушені шукати альтернативні маршрути постачання, що суттєво уповільнює їхні дії.
"Ми зараз не повністю перекрили ворожу логістику, але ми примусили ворога шукати альтернативні шляхи для її налагодження. А це, в свою чергу, час, засоби і люди. Тому їм доводиться з фронту переводити певну частину військ для цієї логістики", – наголосив речник.
Через проблеми з постачанням російському командуванню доводиться вводити ліміти на використання боєприпасів на передовій. Крім того, за даними української розвідки, у деяких артилерійських підрозділах та військових частинах окупантів відчувається гостра нестача пально-мастильних матеріалів, яка подекуди триває від двох діб до тижня.
Волошин підкреслив, що цей дефіцит є критичним для загарбників. Пальне потрібне не лише для заправки танків чи БМП, а і для банальної роботи генераторів.
Як писав "Ми-Україна" раніше, у ніч на 24 червня підрозділи Deep Strike ССО України успішно атакували два стратегічні підприємства в Оренбурзькій області рф.