У TikTok шириться відео, де нібито українські льотчиці виконують віражі на F-16 - Ігнат прокоментував

У TikTok шириться відео, де нібито українські льотчиці виконують віражі на F-16 - Ігнат прокоментував

Платформою TikTok та іншими соцмережами ширяться відео, на яких нібито українки літають на F-16 і виробляють дива вищого пілотажу. Речник командування Повітряних сил ЗС України Юрій Ігнат в ефірі "Ми-Україна" розповів, чи це правда. 

"Це відео із серії "Ось вона виграла олімпіаду і ніхто не сказав їй дякую". Зрозуміло, навіщо це робиться, щоб набрати побільше переглядів. З'являються такі відео, люди не розбираються, лайкають і поширюють. Звичайно, що це все комп'ютерна гра або ж зовсім не українці. На відео американська льотчиця, яка робила акробатичні прийоми, зробили гарне відео, чому б і ні. Кожен хоче привернути увагу, хайпонути і набрати кількість підписників завдяки таким відео, які не відповідають дійсності", - пояснив він. 

Ігнат додав, що свій акаунт у TikTok мають і Повітряні сили ЗСУ. Його було відкрито 6 серпня, на ньому розміщено дозволені та верифіковані відео роботи української авіації та інтерв'ю з пілотами. 

Нагадаємо, у Повітряних силах ЗСУ пояснили, що задля того, щоб обіцяні західними союзниками винищувачі F-16 ефективно працювали, а не просто територіально знаходились на українській землі, "повинно бути готове все: і пілоти, і інфраструктура, інженери".

Як писав "Ми-Україна" раніше, військовий експерт Олексій Гетьман допустив, що затримка з передачею Україні літаків F-16 з Данії пов'язана з певними технічними моментами. 

Головне