У рф немає ніяких виборів, це лише перепризначення "пахана", - Подоляк

У рф немає ніяких виборів, це лише перепризначення

Демократичне слово "вибори" не має нічого спільного із повторним призначенням диктатора Володимира Путіна президентом росії. На цьому в ефірі "Ми-Україна" наголосив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк. 

"В росії нема ніяких виборів. У рф відбувається перепризначення "пахана". Там немає ніяких конкурентних виборів, немає ніякої конкурентно політики і так далі", - зазначив він. 

Подоляк додав, що на місцях збору підписів за Путіна немає людей.

"Путін іде як самовисуванець, там є осередки, де треба за нього ставити підписи. Людей, які туди "підходили" не існує в природі, ніхто не ставить підписи за Путіна. Наприклад, біля місць збору підписів за іншого кандидата - Бориса Надєждіна ,який не є опозиційним, але позиціонує себе як антивоєнний, дуже багато людей. Але це не означає, що буде зміна риторики, політики і що буде змінено відношення до процедури мобілізації чи рекрутинга",- зазначив радник голови ОП.

Так само, за його словами, в рф відсутня свобода слова та будь-які альтернативні точки зору,  у зв'язку із чим мобілізація на країну жодним чином не впливає.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Про вибори царя: чому у путіна не все так гладко

Як відомо, президентські вибори в росії заплановані на 17 березня 2024 року.

Нагадаємо, російські окупанти вже неодноразово пересували дедлайни щодо взяття Авдіївки під свій контроль, кожного разу присвячуючи їх певним важливим для рф датам. Останній термін - до "виборів Путіна". Втім, як переконаний керівник Авдіївської МВА Віталій Барабаш, і цього разу, як і всі попередні, у росіян нічого не вийде.

Як писав "Ми-Україна" раніше, президент Володимир Зеленський прокоментував можливість проведення виборів під час війни з росією і наголосив, що якби він міг влаштувати їх хоч завтра, то зробив би це.

Головне