У Повітряних силах розповіли, які ракети будуть на винищувачах F-16 

У Повітряних силах розповіли, які ракети будуть на винищувачах F-16 

Речник Повітряних сил Збройних сил України Юрій Ігнат розповів, якими ракетами будуть оснащені сучасні винищувачі F-16, що передають Україні.

Про це він розповів в ефірі національного марафону "Єдині новини" на телеканалі "Ми-Україна".

"Сьогодні ми використовуємо на літаках Міг-29 та Су-27 протирадіолокаційні ракети Harm, бомби GBU-62 JDAM. Це те, що теж буде висіти на F-16. Тільки ті ракети будуть застосовуватись значно ефективніше, ніж це робиться сьогодні з радянських літаків", - розповів речник командування ПС України.

За його словами, не вистачає лише ракети класу "повітря-повітря". Як приклад Ігнат навів AIM-120 Аmraam.

"Які будуть модифікації теж буде проговорюватись з партнерами, ці ракети можуть бити по повітряних цілях", - додав він в ефірі.

Нагадаємо, речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат прокоментував зниження активності російської авіації. Він вважає, що це наслідки збиття літаків рф. Чим ближче може підлетіти російський літак з керованими авіабомбами, тим далі бомби можуть летіти вглиб оборони України.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, попри нашпигованість ворожими системами ППО, особливо на сході та півдні, Збройні сили України успішно нищать російську авіацію, зокрема на далекій відстані. Речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат наголосив, що українська сторона має чим це робити. 

Головне