У "Нафтогазі" представили програму підтримки ветеранів

У

Підприємства "Групи Нафтогаз" поставили перед собою ціль - побудувати інклюзивне середовище та інтегрувати працівників після військової служби на цивільній роботі. Про це йдеться в сюжеті "Ми-Україна".

Працівники "Нафтогазу" зазначають, упровадження програми інтеграції ветеранів - це не лише повага до гідності захисників та захисниць, а важливий крок, який допоможе зберегти людський капітал в енергетичній галузі України. 

На підприємствах "Групи Нафтогаз" мобілізовано майже 4000 працівник. Демобілізовані працівники розповідають, що вони завжди відчували підтримку колективу.

"Таким як я, які прийшли з цілими руками і ногами, ще дамо ради. А ті хлопці, які втратили кінцівки, їм дуже потрібна допомога. Фізична, моральна підтримка, можливо фінансова", - зазначив оператор технологічних установок з виготовлення бітумів на одному з підприємств "Групи Нафтогаз" Андрій Максимʼяк.

Координатором програми повернення може стати будь-хто із колективу. Вони адаптують чоловіків за сучасними методиками. 

"Багато людей будуть повертатися з фронту і будуть стикатися із проблемами. Я б порадив залишити війну і не тягнути її додому, на роботу та віднайти в собі ту людину, яка була до війни", - додав інженер з охорони праці та майбутній координатор Василь Сєргеєв.

Нагадаємо, що чотири потужних генератори лікарням Харкова і області передали доброчинці. Тамтешні медики допомагають пацієнтам під майже безперервним вогнем і за постійних перебоїв з електропостачання

Як писав "Ми-Україна" раніше, від січня в Україні було введено в дію 36 нових газових свердловин. Із них 11 свердловин є високодебітними, тобто мають видобуток у понад 100 000 кубів газу на добу. Такі свердловини роблять вагомий внесок у нарощування видобутку та зміцнення енергетичної безпеки України.

Головне