У МО назвали кількість осіб, які вже звернулись до центрів рекрутингу

У МО назвали кількість осіб, які вже звернулись до центрів рекрутингу

Міноборони фіксує високу зацікавленість людей до Центрів рекрутингу української армії, який в Україні наразі нараховується вже 13. З дня відкриття до них звернулось більш як 1500 людей, розповів в ефірі "Ми-Україна" уповноважений представник відомства з питань рекрутингу Олексій Бежевець. 

"Багато з них зараз на тому чи іншому етапі оформлення знаходяться до обраної частини. Відповідно люди цікавляться, які є вакансії, як себе знайти, наскільки це все працює і саме для того, щоб надавати таку інформацію та допомагати людям і створюється ця мережа Центрів", - розповів він. 

Бежевець також розповів про гарантії для людей у цих Центрах рекрутингу.

"Якщо людина обрала собі частину і посаду, вона туди потрапляє за дотриманням певних умов. У нас є пріоритетні частини, які визначені державою як номер один для комплектування і непріоритетні. Це ті, які треба комплектувати у другу чергу, де потреба не така гостра", - пояснив він.

Тобто на прогнозовану посаду людина може потрапити тільки за контрактом і дотримання певного порядку погодження.

Нагадаємо, в Україні протягом першої половини 2024 року планується відкрити 27 нових рекрутингових центрів до Збройних сил України. В МО повідомили, що у таких установах фахівці надаватимуть відповіді на питання щодо доступних військових частин, вакансій та місць служби.

Як писав "Ми-Україна" раніше, 17 квітня офіційне видання Верховної Ради “Голос України” опублікувало текст Закону про мобілізацію в Україну.

Головне