У Міноборони пояснили, як зміниться підхід до військової підготовки в Україні

У Міноборони пояснили, як зміниться підхід до військової підготовки в Україні

Підхід до військової підготовки після ухвалення закону про мобілізацію зміниться. Про це заявив речник Міністерства оборони України Дмитро Лазуткін в ефірі "Ми-Україна".

Він нагадав, що в Україні відтепер скасована строкова служба. Натомість чоловіки будуть зобов'язані пройти військову підготовку.

"Ми маємо усвідомлювати, що загрози, які йдуть від країни-агресорки, вони можуть бути тривалими. Тому змінюється сам підхід до військової підготовки. Ми вже знаємо, що скасовано строкову службу, тобто ці люди віком від 18 до 25 років можуть обрати термін проходження цієї підготовки і отримати відповідну військово-облікову спеціальність. Вона буде проходити переважно на базі учбових закладів, тобто це буде доволі зручно. Всі, хто будуть випускатися з учбових закладів, вже будуть мати окрім диплома ще й військово-облікову спеціальність", - пояснив речник Міноборони.

Як повідомляли "Ми-Україна", командувач Сухопутних військ ЗС України Олександр Павлюк звернувся до українців із закликом знайти у собі мужність та встати на захист Батьківщини.

Головне