У Мелітополі після вакцинації від грипу померли чотири людини, - Федоров

У Мелітополі після вакцинації від грипу померли чотири людини, - Федоров

Медична галузь на тимчасово окупованих територіях перебуває в занепаді. Нині люди там страждають від коронавірусу та грипу, а також від відсутності кваліфікованих лікарів та потрібних медикаментів. Більше про це в ефірі "Ми-Україна" розповів міський голова окупованого Мелітополя Іван Федоров. 

"Є критична ситуація сьогодні з двома епідеміями на ТОТ: це спалах епідемії коронавірусу (Мелітопольська лікарня вщент заповнена), та сезонного грипу. Під час епідемії грипу ворог вакцинує наших людей і щонайменше чотири людини після вакцинації загинуло в т.о. Мелітополі. Що стосується в цілому надання медичної допомоги і наявності ліків, то, звичайно, кваліфіковані лікарі здебільшого з окупації виїхали. Ті наші медики, які продовжують надавати медичну допомогу вони шалено страждають від відсутності ліків та асортименту медикаментів. В лікарнях майже медикаментів немає, є лише для первинної допомоги. А що стосується аптечних складів та кіосків, то там є дуже вузький асортимент і він зазвичай недоступний для наших мешканців, тому що будь-яке звернення зараз відбувається за російським паспортом, за пред'явлення спеціальної страховки - СНІЛС - як її називають вороги, а також через те, що в окупації у людей недостатньо грошей. Ворог навіть ті соцвиплати які виплачував раніше скорочує вдвічі", - розповів він. 

Федоров додав, що за більш якісною медичною допомогою українців з ТОТ відправляють до окупованого Сімферополю, але і там великі черги.

Нагадаємо, російські військові на тимчасово окупованих територіях перевіряють телефони дітей на наявність українських додатків чи клавіатури. За виявлення заборонених додатків батькам погрожують позбавленням батьківських прав.

Як писав "Ми-Україна" раніше, вибухи під Мелітополем та Бердянськом Запорізькій області були на базах російських окупаційних військ.

Головне