У ГУР прокоментували атаку на російський аеродром Енгельс

У ГУР прокоментували атаку на російський аеродром Енгельс

Невідомі ударні дрони напередодні, 20 березня, масована налетіли на російський Енгельс, де розташований ворожий військовий аеродром. Москва традиційно запевняє про нібито збиття чотирьох БпЛА і відсутність пошкоджень, проте Головне управління розвідки Міноборони має інші дані. 

"Самі росіяни в публічних джерелах повідомляють про пошкодження щонайменше двох літаків. Ми будемо наразі обережними. Уточнимо, що внаслідок цього інциденту звісно є пошкодження і дані збираються. Стосовно того, хто і чим проводив дану операцію ми утримуємось від коментарів- не можемо ні підтвердити ні спростувати - але гуркіт був знатний", - зазначив в ефірі "Ми-Україна" представник української воєнної розвідки Андрій Юсов.

Він наголосив на тому, що Енгельс залишається дуже важливим елементом для російської стратегічної авіації. Це те летовище, з якого в небо підіймаються стратегічні бомбардувальники агресора і запускають ракети по українських мирних містах та цивільних об'єктах. У ГУР МО підкреслили, що це також і джерело потенційної небезпеки для європейських країн.

"Певною мірою для Путіна це стратегічний об'єкт. Тому передислокація (літаків - ред.) звідти можлива, але використовувати його вони і в подальшому будуть пробувати. А це означає, що і в подальшому інциденти і на цьому, і на інших об'єктів триватимуть", -підсумував Юсов. 

Нагадаємо, видання "Схеми" опублікувало супутникові світлини за 19 березня 2024 року, на них можна роздивитись, що на летовищі до атаки були розміщені дев'ять російських бомбардувальників: шість - Ту-95 (один з яких неробочий) і три ту-160. 

Як писав "Ми-Україна" раніше, в росії триває військова визвольна спецоперація російських добровольців - бійців Легіону "Свобода Росії", РДК та "Сибірського батальйону" і вона має успіх. Ліквідовані сотні окупантів, понад 600 вбитими та ще більше пораненими, знищено багато техніки.

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.