У Богданівці та Іванівському бої вже йдуть у межах сіл: Євлаш про Бахмутський напрямок

У Богданівці та Іванівському бої вже йдуть у межах сіл: Євлаш про Бахмутський напрямок

Бахмутський напрямок залишається одним з найдинамічніших у смузі відповідальності оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця". Ворог продовжує потужно тиснути на села Іванівське та Богданівка, розповів в ефірі "Ми-Україна" начальник пресслужби ОСУВ Ілля Євлаш.

"На Бахмутському напрямку проводяться всі необхідні інженерні фортифікаційні заходи, аби утримати противника. Однак ворог продовжує сунути і в районі населеного пункту Іванівське, і в районі Богданівки, там уже йдуть бої в межах міста. Ворог продовжує підтягувати свої потужні резерви. Крім того, постійно завдає удари дронами-камікадзе, зокрема "Ланцетами", коригує свою артилерію за допомогою БпЛА типу Zala і "Орлан", також активно застосовує FPV-дрони. Інтенсивно використовує штурмові групи - "Шторм Z", "Шторм V", мотострілецькі полки та бригади, які продовжують штурмувати позиції наших захисників на фронті", - зазначив він.

За минулу бойову добу російська армія здійснила майже 700 обстрілів позицій ЗСУ на На Бахмутському напрямку та чотири рази застосувала авіацію. Переважно на вказаному відтинку фронту працювали Су-25 і не звичними нам КАБами, а цього разу окупанти застосовували НАРи - некеровані авіаційні ракети. Відбулось вісім бойових зіткнень, в ході яких противник втратив 131 окупната та ще 79 одиниць озброєння та військової техніки. 

Як писав "Ми-Україна" раніше, головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський, коментуючи своє перебування в районі бойових дій у Донецькій області, повідомив про урахування прорахунків в оцінці ситуації, а також висловив вдячність бійцям за відштовхування ворога з околиць Орлівки.

 

 

Головне