Ціни на пальне в Україні будуть і далі знижуватися, - Устенко

Ціни на пальне в Україні будуть і далі знижуватися, - Устенко

Ціни на пальне в Україні будуть і далі знижуватися після того, як деякі партії скрапленого газу були затримані на кордоні з Польщею через блокаду перевізників.

Про це розповів народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Олексій Устенко в ефірі національного марафону "Єдині новини" на телеканалі "Ми-Україна".

За його словами, скраплений газ був дорогим через затримки на кордонах та партію, яка не могла заїхати в Україну, адже застрягла на польському кордоні. А зараз ми бачимо поступове зниження ціни. Оптова ціна вже на скраплений газ складає 23 гривні за літр, тобто 40-45 тис. за тонну. І це впливає на ціни на автозаправних станціях.

"Сьогодні на заправках ми бачимо, що ціна потрохи знижується і вона складає десь 31, 30 або 29,50 грн. Але факт у тому, що ціна буде продовжувати зменшуватися. За рахунок того, що зараз дешева оптова ціна, і поступово дорогий ресурс буде розпродаватися, і замість нього буде більш дешевий. Така сама історія по бензину і дизельному пальному", - зазначив нардеп в ефірі.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, директор консалтингової компанії "А-95" Сергій Куюн розповів, що вартість пального в Україні продовжуватиме знижуватися до Нового року. Він нагадав, що ціни на пальне в Україні суттєво зросли через блокаду поляками кордону. Прогнозувати, що буде з цінами надалі, досить важко. Це суттєво залежить він ситуації на нафтовому ринку.

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.