Це не накопичення ракет, а відновлення потенціалу, - Ігнат про підготовку рф до зими

Це не накопичення ракет, а відновлення потенціалу, - Ігнат про підготовку рф до зими

Цієї осені російська армія зменшила інтенсивність застосування ракет для ударів по Україні, оскільки намагається відновити свій ракетний потенціал після минулої зими. Про це в ефірі марафону "Єдині новини" розповів речник Повітряних сил ЗС України Юрій Ігнат.

"Всі говорять про накопичення, тому що кілька місяців росія не використовує багато ракет саме крилатих. Крайня заява ГУР говорить про 870 накопичених рф ракет. Я б сказав, що це не накопичення, а відновлення свого ракетного потенціалу, який вони витратили минулого року в ударах по нашій інфраструктурі, паливо-енергетичному сектору передусім. Таким чином росія, витративши тоді понад 1000 лише крилатих ракет, зараз протягом літа і останніми місяцями відновлює свій ракетний потенціал, тому що дуже велику кількість було витрачено", - сказав він.

Ігнат додав, що, найбільш ймовірно, далі росія робитиме спроби завдавати комбінованих ударів, і застосуванням як ракет, так і дронів. Однак він уточнив, що на сьогодні у ворог саме крилатих високоточних далекобійних ракет менше, аніж було на цей період торік.

Раніше цього місяця в ОК "Південь" повідомили, що нарахували у росіян в окупованому Криму більш як 800 ракет різного базування

Нагадаємо, воєнна розвідка на початку листопада заявляла про накопичення армією рф 870 одиниць високоточного озброєння. З них близько 165 штук - це "Калібри", 80 - "Кинджали", 290 - обидва типа "Іскандерів". 

Як писав "Ми-Україна" раніше, за приблизною оцінкою, російський ВПК здатен випускати до 120 далекобійних ракет типу Х-101/Х-555, "Калібр" та "Кинджал" на місяць. 

Головне