Система "Оберіг" дозволить зменшити корупцію з боку призовників і ТЦК, - Фітьо

Система

Система "Оберіг" дозволить зменшити корупцію з боку призовників та ТЦК. Про це заявив начальник служби зв'язків з громадськістю Командування Сухопутних військ ЗСУ Володимир Фітьо в ефірі національного телемарафону "Єдині новини" на каналі "Ми-Україна".

Він наголосив, що поки система не має синхронізації з іншими реєстрами. І лише після ухвалення відповідного законопроєкту, ТЦК отримає доступ до більшої кількості персональних даних українців та зможе викликати чоловіків незалежно від місця їхньої реєстрації.

"Це спростить проведення мобілізації. Зменшить корупційні ризики з обох сторін. Не доведеться перевіряти довідки, які приносять. Не витрачатиметься ресурс на заходи оповіщення. Буде уся інформація про військовозобов’язаних, про те, де вони мешкають, де працюють.Буде видно фах військовослужбовця", - зазначив Фітьо.

Як повідомляли "Ми-Україна", Генеральний штаб Збройних сил України та головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний подали запит президенту Володимиру Зеленському на мобілізацію 450-500 тис. людей. За словами Зеленського, для підтримки цього рішення він потребує більше аргументів.

Головне