Сили оборони України мають можливість завдавати ударів по військових об'єктах на всю глибину тимчасово окупованого Кримського півострова.
Про це в заявив речник НГУ Руслан Музичук в ефірі телеканалу "Ми-Україна".
За його словами, з початку цього року під ударом опинилися всі ключові логістичні маршрути ворога. Саме цими коридорами загарбники перекидають бронетехніку та паливо до Криму, щоб потім використовувати їх у бойових діях на Запорізькому та Херсонському напрямках.
“Фактично зараз наносяться удари на всю глибину ураження півострова. З початку цього року уражалися всі основні логістичні коридори, якими окупанти перевозять бронетехніку та паливо до Криму для подальшого застосування на Запорізькому і Херсонському напрямках”, – наголошує Музичук.
Речник зазначив, що через постійну загрозу ударів російські війська змушені адаптуватися. Вони намагаються посилювати роботу засобів радіоелектронної боротьби (РЕБ), пересуваються переважно у нічний час, постійно шукають об’їзні шляхи та розбивають свої колони на окремі одиниці техніки.
Водночас Музичук підкреслив, що такі екстрені заходи безпеки змушують ворога витрачати додаткові ресурси та суттєво ускладнюють і сповільнюють усю логістику окупаційних військ.
Як писав "Ми-Україна" раніше, Україна перехоплює стратегічну ініціативу у війні, а плани російського керівництва розвалюються завдяки ефективним діям Сил оборони.