Щодоби близько 100-150 осіб отримують відмови в перетині кордону, - Демченко

Щодоби близько 100-150 осіб отримують відмови в перетині кордону, - Демченко

Щодоби близько 100-150 людей отримують відмову в перетині державного кордону. Причиною цього є брак потрібних документів або не підпадання під категорію, яким дозволений виїзд.

Про це повідомив речник Держприкордонслужби Андрій Демченко в ефірі "Ми-Україна".

"Наші прикордонні наряди виявляють і затримують порушників, які незаконно намагаються перетнути кордон. Це відбувається і на "зеленій" ділянці кордону, тобто поза межами пунктів пропуску. Такі ж спроби ми фіксуємо і в пунктах пропуску, де можна легально перетнути кордон. Але тут порушники намагаються, як правило, використовувати підробні документи. Щодо "зеленої" ділянки кордону, то найбільше спроб фіксується на кордоні з Молдовою та на кордоні з Румунією. А якщо говорити про пункти пропуску, то найбільше спроб у використанні підробних документів на кордоні з Польщею. Це не дивно, бо саме на цю ділянку припадає трішки більше 50% від загального пасажиропотоку", - сказав він.

За його словами, прикордонники забезпечують пропуск осіб відповідно до правил, які діють на час воєнного стану. Близько 120-150 особам щоденно відмовляється у перетині кордону через відсутність необхідних документів. Також є випадки, коли чоловіки не підпадають під категорію, яким дозволено перетнути кордон.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, ситуація на кордоні з Польщею останнім часом змін не зазнавала, польські аграрії продовжують блокувати рух вантажних транспортних засобів на трьох напрямках - "Ягодин", "Рава-Руська" та "Угринів".

Головне