"Шахеди" атакували місто з різних сторін: Євлаш про "наліт" на Івано-Франківськ

Російські окупанти цієї ночі скеровували ударні безпілотники за звичними маршрутами, намагаючись обійти протиповітряну оборону, направляючи їх у важкодоступну місцевість. Під час спроби удару по Івано-Франківську ворог заводив дрони-камікаде одразу з кількох сторін, розповів в ефірі "Ми-Україна" речник командування Повітряних сил ЗС України Ілля Євлаш.

"Російські дрони летіли стандартними маршрутами, намагалися обходити ППО важкодоступними ділянками місцевості, річками та балками. У тому числі намагалися обходити Івано-Франківськ і атакувати місто з різних сторін - півночі, півдня. Також йшли шеренгою, щоб складніше було їх уразити", – зазначив він.

Євлаш додав, що нині Україна відчуває дефіцит засобів ППО та ресурсів для мобільних вогневих груп. Однак навіть попри це захисники неба ліквідували всі 13 запущених ворогом засобів повітряного нападу. 

Нагадаємо, в Повітряних силах зазначили, що баражуючі боєприпаси перебували у повітряному просторі України упродовж шести годин, перелітали з області в область аж поки не знайшли свій кінець. Один з ворожих БпЛА "завис" над водоймою на межі Дніпропетровської та Полтавської на декілька годин, просто кружляючи над нею.

Як писав "Ми-Україна" раніше, удар, якого Сили оборони завдали по летовищу в окупованому Джанкої 17 квітня, позбавив росіян близько 10 одиниць важливої військово техніки та обладнання. Українська воєнна розвідка показала повний перелік знищених або критично пошкоджених ворожих цілей. 

Головне