Армія російських окупантів посилає свою піхоту у напрямку населеного пунтку Вовчанські хутори у спробі спросунутися, проте несе великі втрати.
Про це повідомив речник ДПСУ Андрій Демченко в ефірі "Ми-Україна".
За його словами, в Білорусі на певній відстані від українського кордону продовжується нарощення різних інфраструктурних об’єктів (військові полігони, бази для розміщення особового складу, логістичні напрямки).
"Кордон з росією – в першу чергу це обстріли, які не припиняються. Це стосується Чернігівської області, Харківської і Сумської. Більшість обстрілів по останніх двох областях, але по Чернігівщині також обстріли щоденні. Перевага, як і раніше, за допомогою БпЛА щодо ударів по нашій території, але присутня і артилерія, і авіація. Якщо говорити про спроби просування піхотними групами, то за останній час це Харківський напрямок, зокрема у напрямку н.п. Вовчанські хутори", - сказав речник ДПСУ.
Демченко додав, майже щодня противник намагається штурмувати позиції, які утримують прикордонні підрозділи, але успіху противник не мав, при цьому несе великі втрати. У тому числі окупанти потрапляють у полон.
Останнім часом ворог наростив спроби просування піхотними групами на Лиманському та Куп’янському напрямках.
Як писав "Ми-Україна" раніше, ФСБ рф хоче втягнути Білорусь у війну проти України, а на самого самопроголошеного президента РБ Олександра Лукашенка чиниться тиск.