Росіяни весь час б'ють по прифронтових ТЕС, - Міненерго

Росіяни весь час б'ють по прифронтових ТЕС, - Міненерго

Російське окупаційне військо не припиняє завдавати ударів по енергетичній інфраструктурі Донеччини, Херсонщини та прифронтових територіях Харківщини, Сумщини та Чернігівщини. Через регулярні знеструмлення, спричинені обстрілами, поблизу лінії фронту гірники часто опиняються під землею, розповіла в ефірі "Ми-Україна" заступниця міністра енергетики Світлана Гринчук.

"Низка енергетичних об‘єктів у прифронтових регіонах знаходяться у стані постійного ремонту і відновлення, тому що тільки їх полагодять - ворог знову атакує", - розповіла вона.

Ще одна проблема, з якою стикаються енергетики на відвойованих у ворога територіях, це замінування самих енергооб'єктів та зони навколо них. Для того, щоб розпочати відновлювальні роботи, спочатку необхідно здійснити розмінування. 

Як відомо, лише минулого тижня через атаку противника по Кривому Рогу без живлення у місті залишилось дві шахти. На момент знеструмлення під землею перебувало більш як 100 шахтарів. 6 лютого в результаті обстрілу минулої доби було знеструмлено підстанцію ПС 330 у Купʼянському районі на Харківщині, постраждало обладнання.  

Нагадаємо, від початку широкомасштабного вторгнення потужності атомних електростанцій в Україні скоротились на майже 50%. Зважаючи на це, а також на необхідність покривати потреби побутових споживачів та промисловості, Україна планує збудувати чотири нові блоки на одній з діючих АЕС в країні.

Як писав "Ми-Україна" раніше, Кабінет міністрів опублікував новий Порядок перерахунку вартості комунальних послуг за період їх надання у неповному обсязі або недостатньої якості.

Головне