Родини полонених захисників розповіли про три роки очікувань та надії на повернення рідних (відео)

Родини полонених захисників розповіли про три роки очікувань та надії на повернення рідних (відео)

Другий етап обміну полоненими між Україною та рф у форматі "1000 на 1000" відбувся 24 травня, і додому вдалось повернути 307 українців. Під час обміну родини полонених розповіли свої історії про три роки очікувань та надії на повернення рідних.

Про це повідомила кореспондентка Людмила Гаврилюк, передає "Ми-Україна".

Дівчинка Аліса та її рідні розповіли, що вони вже понад 3 роки чекають з полону свого рідного. Інформації про те, що його повернуть саме сьогодні, сім'я не має, проте надії на це не втрачає.

Ще одна жінка поділилась своєю історією: вона три роки чекає на повернення своїх братів з полону. Три роки надії, що їх повернуть додому і вони матимуть змогу побачити племінницю Варвару.

Жінка зазначає, що захисники бачили племінницю лише на відео з пологового.

Родина знає, що Артема і Романа утримують у вʼязницях рф - одного у Бійську, іншого - у  Галичі. Сестра Марина з донечкою та мамою Світланою приїхали на обмін з надією, що братів повернуть. 

Інформації про те, що вони повернуться у другий день обміну, ця родина також не має.

Родина ще одного оборонця також поділилась своєю історією: сестра Анжеліка розповіла, що брат потрапив у полон у перший день війни.

"Кожен, хто звільнився, — це частинка нашої душі, адже ми тут усі рідні", — розповіла вона, чекаючи на цю довгоочікувану зустріч, стискаючи синьо-жовтий стяг. 

Племінниця українського воїна Катерина також розповіла, що чекає на дядька, який зник безвісти на Бахмутському напрямку у 2023 році.

Вони приїхали на обмін утрьох – три сестри захисника та його донька.

Рідні відтоді не мали жодної інформації щодо долі Віталія, але сподіваються, що він живий і що він повернеться додому.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, в межах масштабного обміну, 24 травня ще 307 українських військових повернулися з російського полону. Це вже другий день поспіль, коли триває реалізація домовленостей у форматі "1000 на 1000".

Головне