Проводили експерименти та говорили про безпеку: як у Києві пройшов День захисту дітей

Проводили експерименти та говорили про безпеку: як у Києві пройшов День захисту дітей

Міжнародний День захисту дітей вже втретє пройшов під час повномасштабного вторгнення росії. Вперше цю дату започаткували у середині минулого століття у Парижі у післявоєнні роки. Нині українських дітей на ТОТ росія незаконно депортують на територію рф. Державна група "Нафтогаз" вирішила подарувати свято у цей день. Як це було знає "Ми-Україна".

Басейн з кульками та лекція про газову безпеку – а за активну участь – корисні подарунки. Шість локацій, сміх та веселощі – все це влаштували для малят у Києві. Ще тут є творча майстерня, танцювальні флешмоби та спортивні секції.

Діти у розважальній формі прослухали лекцію з газової безпеки. Як знайти підхід та зацікавити навіть найменших тут теж знають.

"Про безпеку вдома і безпечне поводження з газовими приладами, електроприладами. Для мене було великим відкриттям – вони багато чого знають. На деякі питання вони не замислюючись відповідали. Це означає, що в школі або вдома з ними про це говорять", - розповіла лекторка Ксенія.

"Ми є експертами в галузі газової безпеки, тому ми вважаємо своїм обов'язком ділитися своїми знаннями з дітьми. Надання дітям знань щодо газової безпеки – це перший крок до створення безпечного майбутнього для нас всіх", - сказав директор газопостачальної компанії "Нафтогаз України" Сергій Бєляєв.

Для тих, хто не дуже любить спорт є творча майстерня під куполом – свій витвір зроблений для мами за кілька хвилин демонструє Вікторія.

"Свічку собі зробила. Клас, дуже сподобалося", - сказала дівчинка.

Поки дітей розважають організатори, батьки мають змогу відпочити у зонах відпочинку. Такі активні вихідні під час війни, зізнаються, дуже важливі.

"Дітям дуже важливо перезавантажуватись, відволікатись від стресів, від напруги і після шкільних днів", - підкреслила відвідувачка заходу для дітей Інна.

За словами батьків, такі свята дуже допомагають їх дітям.

"Наш захід – це про підтримку, підтримку, яку може надати в сучасних умовах державна компанія. Наші діти потребують захисту. Зараз нашим дітям, як ніколи, потрібен захист і щастя, тому саме ці локації створені для цього", - додав Бєляєв.

Організатори планують робити такі інтерактивні заходи і надалі, бо кожна дитина в Україні заслуговує зростати безпечно та яскраво.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, дочка Бреда Пітта та Анджеліни Джолі викреслила батька з прізвища.

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.