Під Кринками лише минулої доби ЗСУ знищили близько 50 окупантів, - ОК "Південь"

Під Кринками лише минулої доби ЗСУ знищили близько 50 окупантів, - ОК

Російська армія не полишає спроб штурмувати лівого берегу Херсонщини. В атаку ворожі підрозділи йдуть навіть за умов нестачі ресурсу та браку мотивації на  морально-психологічному рівні, розповіла в ефірі "Ми-Україна" керівниця пресцентру ОК "Південь".

"Якщо минулу добу не спостерігали жодного штурму, то ввечері ворог все ж наважився на одну штурмову дію, де зазнавши потужних втрат ,повернувся на вихідні позиції. Підтверджений загальний показник втрат ворога в нашій зоні відповідальності за минулу бойову добу - це 74 окупанти, близько 50 - це навколо Кринок. Це говорить про те, що вони продовжують штурмові дії в "м'ясний" спосіб без підтримки бронетехніки і, відповідною, потерпають", - зазначила вона. 

Гуменюк розповіла, що основним способом тиску противника вздовж лінії фронту залишаються артилерійські обстріли і застосування ударних дронів. За її словами, по правому берегу - уздовж вдовж урізу води - всі населені пункти перебувають під такою загрозою. За учора росіяни 21 раз обстріляли ці міста та села, в тому числі із використанням безпілотників.

Нагадаємо, раніше в ОК "Південь" розповідали, що українські підрозділи продовжують утримувати свій плацдарм на лівобережжі Херсонщини. Росіяни продовжують спроби штурмових дій, проте успіху не мають, стягування на вказаний напрямок підсилення або резервів не фіксується. 

Як писав "Ми-Україна" раніше, нині підвищеної активності ворожої тактичної авіації на південному напрямку не спостерігається. Російське окупаційне військо вже тиждень не скидає керовані авіаційні бомби на територію Херсонської області.

Головне