ПАРЄ готує безпрецедентний крок на захист української ідентичності

ПАРЄ готує безпрецедентний крок на захист української ідентичності

Парламентська асамблея Ради Європи (ПАРЄ) вперше проголосує резолюцію, присвячену українській культурі та знищенню нашої ідентичності. Про це  ефірі "Ми-Україна" повідомила заступниця голови Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Євгенія Кравчук,

Вона розкрила деталі довгого шляху до цього моменту. Впродовж цього періоду було багато слухань, на яких доносилось - це частина спланованої атаки РФ на нашу культуру.

"Можна додати те, що відбувається на окупованих територіях - де крадуть наші цінності, де тримають в підвалах, катують і вбивають, як це відбулося з дитячим письменником Вакуленком на Харківщині, наших письменників. Фактично, це нове "розстріляне відродження". І це не випадково - це є частина геноцидальних намірів рф проти України та українського народу", - відзначила Кравчук.

Нагадаємо, Кравчук також розповіла, що Україна має власну стратегію, яка зможе прискорити роботу над вступом нашої країни до ЄС. Замість того, щоб повільно просуватися крізь 35 розділів, наша держава пропонує інноваційний підхід - працювати над шістьма кластерами одночасно.

Як писав "Ми-Україна" раніше, Україні вдалося повернути з російського полону ще 90 осіб, серед яких воїни Нацгвардії, ВМС, тероборонці, прикордонники та захисники Маріуполя і ЧАЕС

 

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.