Падіння Іл-76 під Бєлгородом: наразі немає доказів, що заяви рф відповідають дійсності

Падіння Іл-76 під Бєлгородом: наразі немає доказів, що заяви рф відповідають дійсності

В України наразі немає доказів того, що заяви російської федерації про нібито загибель українських військовополонених внаслідок падіння літака Іл-76 у Бєлгородській області 24 січня відповідають дійсності.

Про це заявив Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець в ефірі національного марафону "Єдині новини" на телеканалі "Ми-Україна". 

"Офіційний лист я отримав від Міжнародного комітету Червоного Хреста, що рф не повідомляла їм про транспортування українських військовополонених літаками, було зазначено, що вони ніколи не повідомляли МК ЧХ. Ми продовжуємо займати правильну позицію як держава: ми вимагаємо прозорого розслідування, з залученням міжнародних експертів", - розповів він.

Нагадаємо, російська федерація не виявила намірів передати Україні тіла загиблих військовополонених, які за озвученою Москвою версією, нібито знаходилися на борту Іл-76, який 24 січня розбився на Бєлгородщині. Наявність українців бранців у літаку "це заява росії". 

Збір на БпЛА "СИЧ" для підрозділів ГУР МОУ:

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець заявив, що так і не отримав відповіді від Міжнародного комітету Червоного Хреста (МКЧХ) щодо падіння російського літака Іл-76.

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.