Окупанти на Запоріжжі вже почали зйомку фільму під назвою "вибори", - Федоров

Окупанти на Запоріжжі вже почали зйомку фільму під назвою

Російські загарбники вже почали зйомку фільму під назвою "вибори" на тимчасово окупованих територіях Запорізької області.

Про це розповів міський голова Мелітополя Іван Федоров в ефірі національного марафону "Єдині новини" на телеканалі "Ми-Україна". За його словами, виборів на тимчасово окупованих територіях не буде, але буде певний фарс, який вони намагатимуться видати за волевиявлення.

"Вони зробили декілька речей: заявили, що провели соціологічне опитування, за яким нібито підтримка терориста Путіна на тимчасово окупованих територіях сягає 97%. Також вони продовжують говорити, що начебто сьогодні проводять перепис населення, під час якого з’ясовують плани щодо виборів. Перепис вони проводять для того, щоб з’ясувати наскільки тотальним є дефіцит спеціальностей", - додав Федоров.

Мер Мелітополя зазначив, що всі ці цифри, які окупанти "з'ясують" під час опитувань та переписів, не несуть ніякого смислового навантаження. Це виключно ті цифри, які вони намагаються подати у своїй пропаганді.

Крім того, він розповів, що наразі є шалений дефіцит медиків, вчителів і навіть комунальників. Проте насправді ворогу до сих пір невідомо, наскільки глобальним є дефіцит робочих спеціальностей на окупованих ним територіях Запорізької області.

Нагадаємо, у росії 17 березня 2024 року пройдуть чергові президентські вибори.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, за минулий рік російські окупанти "отримали" 18 квартир українців, які або виїхали на підконтрольну територію України, або були звинувачені в роботі на українські Сили оборони.

Головне