Нові послуги в "Дії": Федоров розповів, які з'являться

Нові послуги в

Сервіс "Дія" у найближчому майбутньому поповниться низкою нових опцій, серед яких шлюб, розмитнення авто та послуги для ветеранів. Більше про це в ефірі "Ми-Україна" розповів голова Міністерства цифрової трансформації України Михайло Федоров. 

Міністр розповів, що зараз ведеться підготовка до запуску послуг, які пов'язані з електронним нотаріатом, також послуги "шлюб онлайн", розмитнення авто, а також послуг для ветеранів та освітніх документів в "Дії".

"Також ми зараз працюємо над відкриттям коду Дії, щоб стати ще більш прозорими і зрозумілими для всього світу. Тому що Дія починає впроваджуватися в інших країнах, і це для розвитку бренду нашої держави дуже важливо", -зазначив він.

При цьому Федоров уточнив, що послуги, пов'язані з війною, поки запускати в "Дії "не планують - у тому числі й військовий квиток. У той же час команда Мінцифри допомагає Міноборони працювати над IT-інфраструктурою.

Раніше, голова Мінцифри заявляв, що відомство, яке перебуває під його керівництвом, працює над впровадженням електронного військового квитка та електронного кабінету призовника, але ймовірно, що вони будуть функціонувати окремо від платформи "Дія".

Як писав "Ми-Україна" раніше, американська SpaceX Ілон Маска не продає рф Starlink, однак термінали все одно у росіян є. Очільник Мінцифри Михайло Федоров розповів, які рішення запропонував засновнику компанії.

Збір на БпЛА "СИЧ" для підрозділів ГУР МОУ:
🎯Ціль: 25 000 000 ₴
🔗Банка: https://send.monobank.ua/jar/35fgFkrftr
💳Картка: 5375 4112 1361 1622

Головне